НОВИНИ ФОТО ВІДЕО МАТЕРІАЛИ ПЛАН ЗАХОДIВ ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД КЛУБ СПОРТІНВЕНТАР КОНТАКТИ

Вiдбувся весняний атестацiйний семiнар з хортингу!

  

10 квiтня в нашому клубi вiдбувся весняний атестацiйний семiнар.

фотоальбом

Атестацiя завжди очiкується з великим нетерпiнням, тому що можливiсть перевiрити свої знання та практичнi навики надається лише два рази на рiк: восени та навеснi. Незважаючи на те, що вiд попереднього iспиту минуло лише кiлька мiсяцiв, а вимоги на кожен наступний ранк стають суворiшими, нашi спортсмени встигли дуже добре пiдготуватися та успiшно пройти всi випробування, пiдготовленi экзаменаторами.

Хоча, як зiзнаються самi учасники, було досить нелегко. Кожному спортсмену потрiбно було продемонструвати досить високий рiвень фізичної, технiко-тактичної та психологiчної пiдготовки , виконати акробатичнi елементи, знати технiку захвату та звiльнення, кидкову технiку та технiку партера, продемонструвати захиснi та атакуючи форми . Цього разу, як i попереднього , до обов'язкових вимог на семiнарi додався крос , але чудова погода та гарний настрiй спортсменiв перетворили це випробування на справжнє задоволення !


Бажаємо нашiй чудовiй командi не втрачати спортивної наполегливостi, в цi сонячнi днi, та гiдно триматись на воiстину заслуженному рiвнi, бо розслаблятися нiколи – попереду лiтнi спортивнi збори!

 Молодцi!

 


 
вернуться к списку новостей
© SAPSAN 2010-2016