НОВИНИ ФОТО ВІДЕО МАТЕРІАЛИ ПЛАН ЗАХОДIВ ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД КЛУБ СПОРТІНВЕНТАР КОНТАКТИ

Вітаємо учасникiв атестацiї!

 

         20 грудня в нашому клубi пройшов черговий атестаційний семінар. Іспит був проведений президентом Подільської районної федерації хортингу і керівником клубу - Кіблiцьким Русланом Валерійовичем.
              Більше 20 спортсменів, які брали участь семінарі, зуміли показати досить високий рівень фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки і гідно виконати всі вимоги на свій майбутній ранк. Під час багатогодинного іспиту учасники продемонстрували не тільки свої знання теоретичного матеріалу, а також на практиці показали загальну і спеціальну фізичну підготовку, страховки, акробатичну підготовку, техніку захоплення і звільнення, кидкову техніку і техніку партеру, продемонстрували захисні і атакуючі форми. Завершальним випробуванням для  спортсменів був крос в 3 км на шкільному стадіоні, але й це з успіхом подолали всі! Новачки отримали свої перші ранки, а діючі спортсмени вийшли на новий рівень майстерності.
          Особливо хотілося б відзначити хлопців, що проявили себе краще за всіх, це Зосімов Саша, Македон Остап і Котяков Кирило. Ви молодці!
       Наступний атестаційний семінар відбудеться навесні, а це означає, що у всіх буде можливість добре підготуватися і підвищити свій спортивний рівень.

фото 
вернуться к списку новостей
© SAPSAN 2010-2016